Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup

Biliyorum bana kırgın ve kızgınsın satırları yazarken gözyaşlarımın nasıl damladığını bilemezsin satır satır hece hece seni yazıyorum anıları yaşanmışlıkları her şeyi kalbinle biriktiriyorum. Nasıl Özledim seni bir bilsen ismin her geçtiğinde Gözlerim dolu dolu oluyor unutamıyorum. seni sensiz yaşamak o kadar İncitici o kadar acı ki Bunu ifade dahi edemiyorum. öyle bir yangın yerindeyim ki Alev cayır cayır yanıyorum. göremezsin duyamazsın biliyorum O yüzden elime aldım kalemi sevgiliye mektup yazıyorum Keşke imkan olsa bir bıçak ağır kalbimi açıp içerisindeki seni görebilsen mercimeği den leylasını böyle sevmedi Belki de benden sonra kimse böyle sevemeyecek Üzgünüm Seni Kırdığım ve deyince ettiğim için perişanım.

Sensiz saniyeleri geçirdiğim için ne yapayım sevgilim içimdeki seni Sessiz sedasız Sevemedim susturamadım kalbimin dilini yapamadım Çünkü ben seni Çünkü ben seni hala ilk günkü gibi seviyorum. Kim ne derse desin Umrumda dahi değil Ben seni tertemiz günahsız seviyorum Bana kızmaların tavırların arada bir beni engellemelerin Onları bile sevdim Hani Sus diyorsun ya bana susamıyorum bak hala seni kağıda döküyorum Ben seni sevdim sevgilim Ben Sana Yandım sevgilim.

Yangınlardayım Sensiz

Uzağımda olsan da yarın daima sizin gibi hareket ediyorum kimseye bakamıyorum baktığımda Sanki sana ihanet ediyormuşum gibi hissediyorum Ne yapayım sevgili ben de böyleyim farklı olamıyorum Ben Aşkın acısını da tatlısın adam seninle yaşıyorum şu an Sensizim Sesini özledim önemsemeyen özledim aşk değişen özledim Seninle saatlerce sohbeti özledim Evet seni gördüm bunun için senden özür dilerim hatalıydım Belki de belki de hiç günahım yoktu bilmiyorum O yüzden sana sevgiliye mektup yazıyorum Belki bir gün beni Affedersin sen de benim gibi özlersin Kim bilir sevgilim Ben Ölmeden gelirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir